رییس‌جمهور در پیامی درگذشت امام جمعه پیشین سنندج را تسلیت گفت


به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، آیت الله سید ابراهیم رئیسی رییس جمهور در پی درگذشت ماموستا سیدصلاح الدین حسامی امام جمعه اسبق سنندج در پیامی نوشت: این عالم وارسته که فرزند دلاورش را نیز تقدیم استقلال و سربلندی کشور نمود، در حساس ترین برهه‌های تاریخی کشور مدافع و پاسدار حقیقی ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی بود.

در پیام تسلیت رییس جمهور آمده است: درگذشت عالم مجاهد و انقلابی حاج ماموستا سیدصلاح الدین حسامی امام جمعه اسبق سنندج موجب تأسف و تأثر خاطر گردید.

آیت‌الله رئیسی در این پیام یادآور شد: این عالم وارسته که فرزند دلاورش را نیز تقدیم استقلال و سربلندی کشور نمود، در حساس‌ترین برهه‌های تاریخی کشور مدافع و پاسدار حقیقی ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی بود و در طی بیش از دو دهه خدمت صادقانه به نظام و مردم و تحمل هجمه های فراوان دشمنان نظام، در عرصه تبیین و روشنگری معارف دینی و به ویژه تقویت وحدت ملی و تقریب اقوام و مذاهب اسلامی همواره استوار و ثابت قدم بود و آثار و خدمات ارزنده ای از خود به جا گذاشت.

رییس جمهور در پایان این پیام تصریح کرد: اینجانب مصیبت وارده را به بیت مکرم، مردم غیور استان کردستان به ویژه اهالی شریف سنندج، علمای اعلام اهل سنت تسلیت می‌گویم و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم علو درجات و همجواری با فرزند شهیدش و برای بازماندگان صبر و اجر مسالت دارم.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

کیفیت «گندم» کشور در سطح جهانی است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، امروز ۳۱ فروردین برای نخستین بار به نام روز ملی گندم …