عنایتی: مقابل سپاهان اشتباه کنیم تنبیه می‌شویم/ هیچ رنگی زیباتر از آبی نیست

به گزارش ایرنا؛‌ «رضا عنایتی» امروز پنجشنبه در نشست خبری پیش از دیدار مقابل  سپاهان اصفهان، تصریح کرد: مقابل تیمی بازی داریم که از نظر شخصیتی و ساختاری قدرتمند است. سپاهان یکی از باشگاه‌های حرفه‌ای ایران است و با کوچکترین اشتباه ممکن است سخت تنبیه شویم.

وی افزود: در بازی رفت هم یک گل در دقیقه ۸۵ دریافت کردیم، پس باید تمرکز کنیم چون با کوچکترین اشتباه تنبیه می‌شویم. امیدوارم بازی خوبی را ارائه دهیم ولی به تلاش خودمان بیشتر امیدوار هستیم.

عنایتی تصریح کرد: برنامه‌ریزی ما این بود که امسال را در لیگ برتر بمانیم اما دست از تلاش برنمی‌داریم و ان‌شاءالله در پایان فصل در جایگاه خوبی قرار بگیریم. چیزی که مسلم است می‌خواهیم در لیگ بمانیم و باید ببینیم در ادامه فصل چه می‌شود.

سرمربی هوادار درباره غایبان تیمش بیان کرد: داریوش شجاعیان و محمد قاضی به بازی بعد تیم ما نمی‌رسند اما بقیه بازیکنانمان شاداب هستند و آماده بازی هستیم.

عنایتی درباره انتقال بازی‌های تیمش به تهران گفت: از مسئولان ورزشگاه کرج که میزبان ما بودند تشکر می‌کنم. هر کاری که در توان‌شان بود انجام دادند. متاسفانه کیفیت زمین کرج به دلیل بازی‌های زیاد پایین آمده است و خداراشکر می‌کنیم که با مدیریت خوب می‌توانیم در ورزشگاه پاس به میدان برویم. در تهران استادیوم‌های بسیار خوبی است اما نمی‌دانم دست چه کسی هستند. ما زمین‌های بسیار خوبی داریم و اگر بتوانیم این ورزشگاه‌ها را در اختیار تیم‌های لیگ برتری قرار دهیم، مشکلات حل می‌شوند.

وی درباره عزل رییس فدراسیون فوتبال گفت: اگر بخواهیم درباره او صحبت کنیم باید ببینیم چه کارهایی انجام داده است. به هر حال هیات رییسه برخی شرایط را خوب ندید. وقتی این خبر آمد همه ما شوکه شدیم و دیدیم که این مساله جدی شد. کسی که در فوتبال می‌آید باید تفکر بزرگی داشته باشد. ما از لحاظ امکاناتی دهم آسیا هم نیستیم و این شرایط باید تغییر کند و رییس جدید با برنامه‌ریزی خوب می‌تواند اتفاق بزرگی را رقم بزند.

او درباره شکایت هوادار از استقلال گفت: برخی‌ها به من می‌گویند چرا از استقلال شکایت کردید در حالیکه کاره‌ای نیستم که شکایت کنم. تیم ساختار و مدیریت دارد و به این مسائل ورود نمی‌کند. هیچ رنگی زیباتر از رنگ آبی نیست و من به دنبال سمت گرفتن نیستم.

دیدار تیم‌های هوادار و سپاهان در جریان هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران از ساعت ۱۵ فردا (جمعه) در تهران برگزار می‌شود.

هم اکنون سپاهان با ۳۲ امتیاز در رتبه سوم است و هوادار با ۱۷ امتیاز در جایگاه دوازدهم قرار دارد.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

رکورددار افت و رشد بارش‌ها کدام استان‌ها هستند؟ – تابناک

به گزارش تابناک به نقل از تسنیم، از ابتدای سال آبی جاری تا روز هفدهم …