بسیج عمومی در یمن برای مقابله همه جانبه با ائتلاف سعودی

به گزارش ایرنا از پایگاه “العهد” لبنان، مهدی المشاط راه اندازی این کمپین را در دیدار امروز با “یحیی الراعی” رییس مجلس نمایندگان، احمد المتوکل رییس دیوان عالی، محمد العیدروس رییس مجلس شورا و عبدالعزیز بن حبتور نخست وزیر دولت یمن بیان کرده است.

وی بار دیگر بر اهمیت پایداری مردم در این مرحله و لزوم ایفای نقش مؤثر نهادهای دولتی در بسیج نیروها تاکید کرد.

المشاط از تمام یمنی‌ها خواست که برای بسیج همه نیروها جهت پشتیبانی از ارتش و کمیته‌های مردمی در میدان مقابله با تجاوزگری ظالمانه مشارکت جدی داشته باشند.

وی اظهار کرد: ائتلاف متجاوز به سرکردگی آمریکا از همان لحظه نخست به دنبال تخریب تاسیسات خدماتی مردم یمن بوده و این رویه همچنان ادامه دارد.

المشاط گفت: حمله ائتلاف متجاوز به تأسیسات غیر نظامی بیانگر شکست و ورشکستگی آن است و این اقدام به پرونده جرایم آن اضافه می‌کند.

وی در بخش دیگری از سخنانش به محاصره جانکاه و تحمیلی بر مردم یمن اشاره کرد و گفت که تشدید جنایت ائتلاف درحق ملت یمن گواه بر این است که آنها فرسنگها با صلح فاصله دارند و اظهارت صلح جویانه آنان در تعارض کامل با تشدید حملات، محاصره و حمله به تأسیسات غیر نظامی و خدمات رسانی یمن است.

المشاط گفت: بار دیگر تأکید می کنیم، مردم یمن هرگز دست بسته نخواهند بود و با تمام ابزارهای موجود به این جنایت‌ها پاسخ خواهند داد.

وی در پایان تأکید کرد: مردم یمن به یاری خداوند، با اقدام جدی و مسؤولانه و صبر و سخاوت خود به پیروزی خواهند رسید.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

ژاوی: ال‌کلاسیکو کلید قهرمانی است/ رئال مجبور بود برابر سیتی دفاع کند!

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال بارسلونا معتقد است که این تیم برای زنده‌ نگه داشتن …