دادگاه CAS و حکم سرنوشت؛ استقلال به آسیا بر «نِ»می‌گردد

به گزارش ایرنا، در حالی که رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا قرعه‌کشی شده و تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها رقیبان خود را شناخته‌اند، خبری از باشگاه استقلال به بیرون درز پیدا کرده است که حکایت از این دارد آبی‌ها با تنظیم شکایتی در دادگاه عالی ورزش، به دنبال بازگشت به لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۲ هستند.

فردا  (پنجشنبه) مهلت استماع و رسیدگی به این پرونده خواهد بود و دادگاه عالی ورزش رای نهایی خود را درباره شکایت استقلال صادر خواهد کرد.

شواهد حاکی از آن است که شکایت استقلال نتیجه‌ای نخواهد داشت و شانس‌های آبی‌پوشان برای حضور در مهم‌ترین و بزرگ‌ترین تورنمنت فوتبالی باشگاهی قاره کهن بسیار اندک خواهد بود.

این پرسش مطرح می‌شود با توجه به اینکه باشگاه استقلال شانسی برای برنده شده در این پرونده ندارد چرا به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت کرده است؟

پس از حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیا پرونده نمانیدگان ایرانی به کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا ارجاع داده شد و باشگاه استقلال برای آنکه خطر محرومیت دوباره استقلال را تهدید نکرده و به هواداران خود ثابت کند برای بازگشت به لیگ قهرمانان آسیا از کوچک‌ترین روزنه‌ موجود نیز غافل نخواهد شد به دادگاه عالی ورزش شکایت کرد.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

باخت حریف یزدانی بمب خبری جهان کشتی/ تیلور در آستانه حذف از المپیک+ فیلم

تهران- ایرنا- جادوگر آمریکایی با شکست در فینال ایکس در یک‌قدمی حذف از المپیک پاریس …