تک آهنگ بی‌کلام «آسمان» برای دختران پاک ایران زمین منتشر شد


به گزارش خبرنگار موسیقی ایرنا، تک آهنگ بی کلام آسمان به آهنگسازی بردیا صدرنوری و تنظیم ِارکستر امید نیک بین با تقدیم به دختران ایران زمین، در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

این تک آهنگ که چندی پیش، مجوز خود را از دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت کرده، بخشی از تازه ترین مجموعه موسیقایی به آهنگسازی بردیا صدرنوری است و به زودی در قالب آلبوم بی کلام آن روزها منتشر خواهد شد.

علی جعفری پویان، میثم مروستی، علیرضا دریایی نوازندگان ویولن، میثم مروستی و سهراب برهمندی نوازندگان ویولا، مهرداد عالمی نوازنده ویولنسل، هادی اسماعیلی نوازنده کنترباس، حسام صدفی نژاد نوازنده ابوا و پرهام عرب (گرافیست) ،گروه اجرایی تک آهنگ آسمان را تشکیل می دهند.

بردیا صدرنوری در توضیح انتشار این اثر موسیقایی نوشته است: آسمان نام دخترم است که برگرفته از یکی از بزرگترین، زیباترین و شگفت انگیزترین جلوه های خلقت است. من این اثر را به عشق دخترم ساخته و آن را همزمان با سالروز تولدش آن را منتشر کردم. این تک آهنگ را به فرزندم و به همه دختران پاک سرشت و سربلند کشورم به امید شادابی و سرزندگی همیشگی دختران ایران زمین تقدیم می کنم.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

آخرین نرخ ارزهای مبادله ای/ قیمت دلار ثابت ماند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر، هر اسکناس دلار امروز (چهارشنبه ۲۹ فروردین) در مرکز مبادله ارز …