تمرین شاداب پرسپولیسی‌ها در حضور کلانی

به گزارش ایرنا، سرخپوشان پایتخت تمرین امروز را از ساعت ۱۲ در زمین نفت تهرانسر آغاز کردند. پیش از شروع تمرین، «حسین کلانی» پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در جمع سرخپوشان حضور یافت و دقایقی با بازیکنان و اعضای تیم به گفت‌وگو پرداخت.

در جریان این دیدار، کلانی از تلاش بازیکنان تقدیر کرد و برای آنها در بازی‌های آینده، آرزوی موفقیت نمود و در طول تمرین هم، خوش و بشی با افشین پیروانی و اعضای کادرفنی داشت و با حضور در جمع سرخپوشان، به اعضای تیم روحیه داد.

تمرین با گرم کردن بدن‌ها زیر نظر مربی بدنساز تیم آغاز شد و آقاوسط در قالب سه گروه در دستور کار قرار گرفت. در بخش‌های بعدی هم، پاسکاری تحت فشار و فوتبال درون تیمی در برنامه بود که زیر نظر کادر فنی انجام شد.

تمرین امروز ۶۰ دقیقه به طول انجامید و به جز امید عالیشاه و سیامک نعمتی که به دلیل مصدومیت در اختیار کادر پزشکی قرار دارند، علیرضا ابراهیمی هم اختصاصی تمرین کرد و سایر بازیکنان بدون مشکل در تمام مراحل تمرین حضوری فعال داشتند.

در طول تمرین، بازیکنان با روحیه و شادابی بالایی، بخش‌های مختلف برنامه‌های کادر فنی را انجام دادند و به لحاظ بدنی هم خوب ظاهر شدند و برای بازی روز جمعه برابر آلومینیوم اراک آماده نشان دادند.

تیم فوتبال پرسپولیس فردا آخرین جلسه تمرینی خود را برگزار و پس از آن راهی اردوی پیش از بازی خواهد شد.

شاگردان «یحیی گل‌محمدی» از ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه جمعه و در هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران به مصاف آلومینیوم اراک می‌روند.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

رکورددار افت و رشد بارش‌ها کدام استان‌ها هستند؟ – تابناک

به گزارش تابناک به نقل از تسنیم، از ابتدای سال آبی جاری تا روز هفدهم …