فرمانده نیروی زمینی ارتش: هیچ دشمنی نمی تواند چشم طمع به کشورمان داشته باشد


امیر سرتیپ کیومرث حیدری روز چهارشنبه در مراسم افتتاح پروژه فاز نخست طرح های درمانی و پشتیبان درمان در بیمارستان لاهیجان افزود: وظیفه ذاتی ارتش تمامیت ارضی و استقلال کشور است  که در رکاب ولی امر مسلمین این ماموریت را به صورت عینی جامه عمل پوشانده است.

وی با اشاره به حضور و استقرار نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی در تمامی مرزهای کشور اظهار داشت: حضور نیروهای مسلح در مرزها به معنای این نیست که خطری کشورمان را تهدید می‌کند بلکه نشان می دهد که نیروهای مسلح  توانسته اند بازدارندگی را به معنای واقعی محقق کنند.

امیر سرتیپ حیدری ادامه داد: امروز هیچ دشمنی به خود اجازه نمی‌دهند که چشم طمع به کشورمان داشته باشد و نیروها به مرحله‌ای از اقتدار رسیدند که بازدارندگی ایجاد کردند .

اختصاص ۶۰ میلیارد تومان به پروژه های محرومیت زدایی گیلان 

فرمانده قرارگاه محرومیت‌زدایی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز در ادامه با بیان اینکه ارتش بخشی از ظرفیت خود را در راستای خدمات اجتماعی به کار گرفته لست،  گفت: طی دو سال اخیر نزاجا افزون بر  ۶۰ میلیارد تومان برای اجرای پروژه های محرومیت زدایی و خدماتی گیلان اختصاص داده است.

سرهنگ خلبان ولی رحمانی ظهر ا، اظهار کرد: نیروی زمینی ارتش به عنوان بازو و امنیت گستر در کشور در کنار برقرای امنیت به عنوان  وظیفه ذاتی خود  در عرصه خدمات اجتماعی  در داخل کشور خدمات ارایه کرده است.

وی با بیان اینکه نزاجا طی ۲ سال اخیر انقلابی برای اختصاص اعتبارات طرح ها در مناطق محروم بویژه  در بخش های سلامت محور داشته است،  افزود:  ارتش جمهوری اسلامی ایران طی دو سال اخیر بیش از ۶۰ میلیارد تومان برای اجرای طرح های محرومیت زدایی در استان گیلان اختصاص داده است.

فرمانده قرارگاه محرومیت‌زدایی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه  در همین راستا پنج طرح درمانی و پشتیبانی درمان در بیمارستان لاهیجان امروز به بهره‌برداری رسید، گفت: امروز همچنین طرح‌های محرومیت‌زدایی و سلامت‌محور در شهرستان فومن به بهره‌برداری می‌رسد.

رحمانی اظهار داشت : پروژه های دیگری نیز در بخش های مختلف  توسط قرارگاه محرومیت زدایی نزاجا درحال اجراست که در آینده نزدیک بهره‌برداری خواهد شد.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

قدردانی جامعه کشتی از رهبر انقلاب – تابناک

به گزارش «تابناک» به نقل از مهر، در پی قهرمانی تیم‌های کشتی فرنگی و آزاد …