آمار روزانه کرونا در استان همدان؛ چهار قربانی و شناسایی ۱۴۵ بیمار جدید

دکتر «محمد طاهری» روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: همچنین با مرگ چهار بیمار دیگر در ۲۴ ساعت گذشته، آمار متوفیان کرونا در استان همدان از ابتدای شیوع این ویروس تاکنون به سه هزار و ۱۹۲ نفر رسید.

وی اظهار داشت: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های این استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته چهارهزار و ۲۷۳ مورد بود که از این تعداد ۱۴۵ بیمار جدید شناسایی شدند که ۱۰۹ نفر از آنها سرپایی مداوا و ۳۶ نفر بستری شدند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان تصریح کرد: همچنین ۲۳ بیمار مبتلا به کرونا در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی استان بستری شدند و هم اینک مجموع بیماران بستری مشکوک و قطعی در بیمارستان های استان همدان به ۴۹۷ نفر رسیده است.

طاهری درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌ های استان نیز خاطرنشان کرد: شمار بیماران کرونایی بستری (از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد یک هزار و ۷۲۰، بهار یک هزار و ۵۸۸، تویسرکان یک هزار و ۶۳۲، رزن یک هزار و ۲۷۹، درگزین ۴۲۷، فامنین ۴۲۷ و کبودرآهنگ یک هزار و ۵۹۰ نفر است.

وی ادامه داد: همچنین تاکنون پنج هزار و ۹۴۸ نفر در ملایر، چهار هزار و ۲۲۶ نفر در نهاوند و ۱۲ هزار و ۳۶۵ نفر نیز در شهرستان همدان به ویروس کرونا مبتلا و بستری شده اند.

براساس اخرین اعلام وزارت بهداشت از وضعیت رنگ بندی کرونایی ۱۰ شهرستان استان همدان، «همدان، اسدآباد، درگزین و رزن» در وضعیت قرمز، «کبودرآهنگ، ملایر و تویسرکان» در وضعیت نارنجی و شهرستان های «نهاوند، فامنین و بهار» نیز در وضعیت زرد قرار دارند.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

رئیس‌جمهور: مبارزه بی‌امان ایران نبود مواد مخدر کل اروپا را فرا می‌گرفت

تهران- ایرنا- رئیس‌جمهور گفت: جمهوری اسلامی از ابتدا پرچم مبارزه جدی با قاچاق و ترانزیت …