صدور آرای جدید کمیته وضعیت فوتبال؛ هشت باشگاه جریمه شدند

به گزارش ایرنا، کمیته وضعیت بازیکنان آرای مربوط به شکایات مختلف را صادر کرد که این آرای صادره به شرح زیر است:

باتوجه به شکایت باشگاه سایپا از باشگاه ذوب‌آهن بابت مطالبه غرامت آموزشی پارسا جعفری، کمیته وضعیت بازیکنان، باشگاه ذوب‌آهن را به پرداخت مبلغ ۲۵۰ میلیون ریال بابت ۲ سال حق آموزش جعفری به انضمام هزینه دادرسی محکوم کرد.

علی محسن‌زاده بابت مطالبه یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریالی از باشگاه هوادار شکایت کرد و طبق رای صادره این مبلغ و هزینه دادرسی باید از سوی باشگاه هوادار به محسن‌زاده پرداخت شود.

محمدهادی یعقوبی از باشگاه سپیدرود رشت به دلیل مطالبه ۵۵۰ میلیون ریالی شکایت کرد که در نهایت این باشگاه به پرداخت مبلغ مورد مطالبه و هزینه دادرسی محکوم شد. همچنین باشگاه سپیدرود رشت به دلیل مطالبه وجه یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریالی به پرداخت این مبلغ و هزینه دادرسی محکوم شد.

ضمن اینکه باشگاه سپیدرود رشت محکوم به پرداخت ۸۵۰ میلیون ریال در وجه امیر محتشمی شد.

باشگاه گل ریحان البرز به دلیل شکایت محمدحسین مهرآزما در خصوص مطالبه وجه به پرداخت یک میلیارد و ۲۵۵ میلیون ریال محکوم شد.

مرتضی کرمی از باشگاه بعثت کرمانشاه (علم و ادب تبریز) بابت مطالبه وجه شکایت کرد و این باشگاه به پرداخت ۲۸۰ میلیون ریال و هزینه دادرسی محکوم شد.

شکایت علی داردان از باشگاه ملی حفاری ایران منجر به صدور رای محکومیت این باشگاه به پرداخت ۱۸۰ میلیون ریال و هزینه دادرسی شد.

عارف بلوکی کورنده از باشگاه راگا ری شکایت کرد و در نهایت این باشگاه باید مبلغ ۲۲۰ میلیون ریال و هزینه دادرسی را بپردازد.

یامین فلاح بویه از باشگاه چوکای تالش شکایت کرد و این باشگاه به پرداخت ۶۴۰ میلیون ریال و هزینه دادرسی محکوم شد.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

آتش‌بس در پرسپولیس؛ درویش و گل‌محمدی آشتی کردند

تهران- ایرنا- سرانجام بعد از گذشت چند ماه، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که در تمرین این …