تیم ملی هندبال نوجوانان نیازمند اردوهای طولانی مدت است

مهدی اخوان روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: تاکنون اردوهای تیم ملی کشورمان یک هفته تا ۱۰ روز بوده است و چنانچه این اردو به ۲۱ روز افزایش یابد، احتمال موفقیت تیم در آسیا بصورت چشمگیری وجود دارد.

وی ادامه داد: از سوی دیگر اگر فدراسیون بتواند رقابت‌های تدارکاتی برای تیم ملی هندبال نوجوانان ترتیب دهد، کسب سکو و راهیابی به مسابقات جهانی دست یافتنی خواهد بود.

سرپرست اردوی تیم ملی نوجوانان با بیان اینکه کادر فنی تیم‌های ملی بویژه نوجوانان از دانش و مهارت خوبی برخوردار است، خاطرنشان کرد: اعضای فعلی تیم ملی بازیکنانی با استعداد هستند و سرمایه گذاری و حمایت از آنان پشتوانه مطلوبی برای سال‌های آینده تیم ملی خواهد بود.

اخوان تصریح کرد: سومین اردوی تیم ملی هندبال نوجوانان، سه شنبه هفته گذشته در سالن سجادی اصفهان آغاز شد که تا فردا ادامه خواهد یافت و ۲۸ بازیکن تمرینات تکنیکی و تاکتیکی را در ۲ نوبت صبح و عصر زیر نظر مربیان ادامه می‌دهند.

سرپرست اردوی تیم ملی هندبال نوجوانان گفت: مسابقات مسابقات آسیایی و انتخابی سهمیه جهانی تیر سال 1401 برگزار خواهد شد و میزبان آن هنوز مشخص نشده است.

به گزارش ایرنا،استان اصفهان از شهرهای مطرح کشور در رشته هندبال و مجید رحیم زاده سرمربی اصفهانی تیم ملی نوجوانان است و پنج بازیکن از این استان در این اردو حضور دارند.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

خودروهای فرمول یک در خیابان ولیعصر تهران – تابناک

تعداد بازدید : 0 تصاویری در فضای مجازی منتشر شده که نشان می‌دهد خودروهای فرمول …