رهبری‌فر: پرسپولیس می‌برد اما حال خوبی ندارد

بهروز رهبری‌فر روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: نمی‌خواهم حاشیه‌ای ایجاد می‌کنم، اما واقعیت این است که پرسپولیس حال خوبی ندارد و تمام اتفاقات اخیر در رابطه با این تیم تعمدی و با برنامه است.

وی افزود: در هیچ جای دنیا مرسوم نیست که یک تیم این همه تغییر و تحول داشته باشد، آن هم در شرایطی که در کورس قهرمانی است و همه باید تمرکزشان را معطوف به مسابقات کنند اما صحبت‌هایی مطرح می‌شود که می‌گویند، «پرسپولیس دیگر کافی است»، نباید قهرمان شود و باید جام به تیم یا تیم‌های دیگر برسد. 

رهبری‌فرد ادامه داد: پرسپولیس در بُعد فنی خوب است و همان‌هایی که برنامه‌ریزی کرده‌اند، به دنبال آن هستند تا در این بخش به پرسپولیس لطمه بزنند. وضعیت تیم که معلوم است و از آن سو، پنجره نقل و انتقالات آنقدر باز و بسته شد که لولاهایش خراب شده و صدا می‌دهد. با این وضعیت تیم در شرایط سختی است و باید به تیم‌هایی که با این روش قهرمان می‌شوند، تبریک گفت.

وی همچنین در خصوص صعود تیم ملی فوتبال به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر نیز گفت: در این موضوع باید به چند نکته توجه داشت، اول این که در برخی از محافل می‌شنوم که در جام جهانی بین ۴ تیم برتر خواهیم بود و نباید خودمان را گول بزنیم.

وی ادامه داد: خیلی خوشحالم که به این راحتی به جام جهانی رفتیم اما همین اتفاق ممکن است باعث یک غرور کاذب شود که آن وقت جای نگرانی دارد. به گروهی که در آن قرار داریم نگاه کنید و متوجه می‌شوید برخی از حریفان ما زیرساخت های خوبی برای فوتبال ندارند. 

بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال یادآور شد: نباید صعود تیم ملی را زیر سئوال برد اما گروهی نداشتیم که محک جدی بخوریم. تا زمان داریم باید دیدارهای تدارکاتی برگزار کنیم تا نقاط ضعف و قوت ما مشخص شود، از سویی دیگر جام جهانی جای تیم‌های بزرگ با مربیان بزرگ است و من فکر می‌کنم کادر فنی تیم ملی باید تقویت شود.

رهبری‌فر همچنین در خصوص تماشای فیلم «مستطیل قرمز» گفت: سینما برای من بدون «علی انصاریان» و «مهرداد میناوند» معنا ندارد به خصوص علی که با سینما درگیر شده بود و هنوز فیلم‌های دارد که اکران نشده است.

وی افزود: علی سال‌ها با من هم اتاقی بود و خاطرات بسیاری از او دارم. واقعا هنوز در شوک علی و مهرداد هستم و دوست ندارم فیلم‌های علی را ببینم چرا که نبودش را باور نمی‌کنم.

رهبری‌فرد گفت: مهرداد هم آنقدر شوخ و مهربان بود که فوتبالی‌ها و غیر فوتبالی‌ها او را دوست داشتند و ما امروز باید با شرایط سختِ نبودنِ این ۲ دوست قدیمی و خوب خود بسازیم.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

نتیجه شکایت از ایران خودرو و سایپا اعلام شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

سپهر دادجوی توکلی سخنگوی مرکز ملی رقابت در گفت و گو با خبرنگار مهر، در …